czwartek, 24 maja 2012

Wyniki candy vol. 1

Dziewczyny!
Chcę Wam bardzo podziękować za to, że wzięłyście udział w filmowym candy :), nie spodziewałam się, że spotka się ono z tak dużym zainteresowaniem :), nie spodziewałam się też, że tak wiele z Was zechce uzasadnić, dlaczego akurat ten film jest Waszym ulubionym - ja, człowiek małej wiary ;), zwracam Wam honor, chylę przed Wami czoła i jestem pod ogromnym wrażeniem :). Dzięki Wam poznałam też sporo nieznanych mi tytułów i wzbogaciłam moją "to watch" list ;).
Tylko, że teraz mam ogromny problem z wyłonieniem Zwyciężczyni nagrody nr 1, bo każdy komentarz mnie czymś ujął... Ale z racji, że dzisiaj na 20 umówiłam się na lody z Koleżanką, a Koleżanka nie zagląda na mojego bloga (a przynajmniej tak mi się wydaje ;)) i nie brała udziału w moim candy, postanowiłam skorzystać z jej pomocy ;). Przygotowałam więc listę (możecie przejrzeć :)) okrojoną z Waszych nicków, adresów blogów oraz (jeśli było to możliwe i nie zmieniało treści filmowego uzasadnienia) pozdrowień itp., żeby niczego Koleżance nie sugerować. Na liście Wasze komentarze są ułożone w kolejności pojawiania się na blogu i Facebooku.
I z racji, że nikt nie zgłosił się po nagrodę nr 3 (wisior), postanowiłam zrobić małe "szacher-macher" ;) i przygotować jeszcze jeden zestaw kolczyki plus wisior, który powędruje do jeszcze jednej osoby, której komentarz wyłonimy z Koleżanką ;).
Czyli, podsumowując:
będą dwa zestawy wisior + kolczyki i dwie Zwyciężczynie spośród tych z Was, które napisały uzasadnienie w komentarzu :), ale z racji, że spotykamy się z koleżanką o 20, wyniki mogą być ogłoszone dopiero około 24, dlatego proszę Was o jeszcze troszkę cierpliwości ;).

A teraz losowanie zwyciężczyni nagrody nr 2, czyli kolczyków :)

Tutaj lista osób, które właśnie na tą nagrodę się zapisały.
Mr. Random.org ;) rzecze:


Gratuluję OliwceEwce :),
już biegnę się z Tobą kontaktować, 
a te z Was, które uzasadniły wybór filmu, zapraszam na 24 :)

DOPISEK:
Nie no, ja zaraz świra dostanę z Google Docs...! :/
Nie wiem, co się dzieje, ze rozwala listy po eksporcie :/, już drugi raz dodaję przez to wpis :/
Trudno, skoro nie chce współpracować, listę, którą mam na kompie, wrzucę Wam w zdjęciach...6 komentarzy:

 1. I zapraszam Cię na małą rozdawajkę na moim blogu kosmetycznym:
  http://magdaikosmetyki.blogspot.com/2012/05/wspopraca-z-etja.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję OliwceEwce:)))
  A ja pewnie wpadnę o 24

  pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba spotkanie z koleżanką nieco się przeciągnęło ;-)
  życzę dobrej zabawy, tylko nie trzymajcie nas w niepewności do rana...
  Przy okazji: gratulacje dla OliwkiEwki!

  OdpowiedzUsuń