wtorek, 2 listopada 2010

Miśkowo

Na zamówienie. Miały powstać dwa. Miały być identyczne, tylko żeby były inne ;).
I powstały

Prawie identyczne. Jak wiadomo, "prawie" robi dużą różnicę ;D, którą najlepiej widać tu:
Poza wzrostem miśki odróżnia również umaszczenie (czego, z kolei, nie widać wcale) - wyższy jest kasztanowy z elementami brązowoszarymi, a niższy - brązowoszary z elementami kasztanowymi. Oba są za to wyposażone w łańcuszek brelokowy i zapakowane w torebki z szarego papieru (szary papier jest u mnie na topie)
:)

12 komentarzy:

 1. Jejku ! Jakie przecudnej urody wręcz !!! Są śliczne.Oba :))))) I elegancko zapakowane :) Gdybyś ufilcowała mysz,też pewnie byłaby śliczna :) A notesiki robisz boskie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Misiaki z pierwszorzednej paki :), nic dodac nic ujac, a opakowania bardzo pomyslowe :):)Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przemiłe misie i te ich minki-prawdziwe słodziaki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję Ci bardzo za podpowiedzi! Wreszcie znalazłam większość rzeczy w jednym sklepie (za wyjątkiem stempli) bo to był dla mnie największy problem. Marzą mi się piękne ręcznie wykonane kartki świąteczne, ale mimo dobrych produktów, nie wiem czy wyjdą mi chociażby ładne... Ale jak nie spróbuję to nie będę wiedziała ;)

  Jak widzę Twoje misie, to w głowie śpiewam piosenkę z pewniej reklamy "czyś jest duży, czy mały miś, razem z nami świętuj dziś"

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja bym chciała podziękować za kolczyki :) Jeśli masz to wrzuć tu zdjęcia :) Albo Ci wyślę zdjęcie, jak wygląda szczęśliwe dziewczę z misiami w uszach.

  Dziękuję!

  i czekam na nagrobki dla Oli :>

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękne misiaki ! ;)
  Pozdrawiam i zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Padłam z wrażenia, misie są rewelacyjne, podziwiam :) Dziękuję za odwiedziny i chęć udziału w candy,pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Są niesamowite! Słodziaki na maksa :)

  OdpowiedzUsuń
 9. A wiesz co..? Mojemu dziadkowi tak się spodobał miś, który dla mnie zrobiłaś, iż sam chciałby mieć takiego, tylko czerwonego z białym szalikiem. I żeby siedział ;>

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetny pomysł na pakowanie rękoczynów:) a torebki miałaś już z takim nadrukiem, czy drukowałaś, czy może stemplowałaś?

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetny pomysł na pakowanie rękoczynów:) a torebki miałaś już z takim nadrukiem, czy drukowałaś, czy może stemplowałaś?

  OdpowiedzUsuń